KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11966280
nr 1196 6280
Margareta Pensjö
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, "Mentor", signerad. Olja på duk, 47x52 cm
Margareta Pensjö, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 18:05:29
13/8 13:05:22